english site map home
Data: 20 Prill, 2014
Bukuria, realitet apo perceptim?
Nj burr i menur ka thn dikur: Nuk di ta prshkruaj bukurin, por di ta njoh kur e shoh prbri. Shum poezi, kng e legjenda i jan thurrur fytyrs s bukur t nj gruaje, luftra jan luftuar pr nj grua t bukur dhe kur nburra trima kan vde duele vetm pr nj buzqeshje trheqse. Por a sht bukuria dika q matet shkencrisht, apo thjesht nj perceptim personal?

Studimet e shumta mbi psikologjin e nje ...
 
E shtuna Vital
- E VRTETA E SINDROMS VIZIVE NGA KOMPJUTERI!

- MSONI M SHUM PR KANCERIN E MUSHKRIVE

- DUHANPIRJA, SHKAKTARI MADHOR I KANCERIT N BOT

- INSULTI CEREBRAL

-


 

- Alergologji
- Anatomopatologji
- Anesteziologji
- Check Up
- Dermatologji
- Endokrinologji
- Gastroenterologji
- Hematologji
- Imazheri E Avancuar
- IVF
- Kardiokirurgji
- Kardiologji
- Kirurgji E Prgjithshme
- Kirurgji Plastike
- Laborator
- Nefrologji
- Neurokirurgji
- Neurologji
- Obstetrik Gjinekologji
- Okulistik
- Onkologji
- ORL
- Ortopedi
- Pediatri
- Pneumologji
- Proktologji
- Reumatologji
- Urgjenc 24H
- Urologji


  - Prezantim
- CEO
- Stafi
  - Pacientë me Shtrim
- Pacientë Ambulatorë
  - Foto
- Informim

Paketat Check Up në Spitalin Amerikan


 

Copyright © 2008-2014 - Univers-Alb Sh. a. - Spitali Amerikan. All rights reserved! Powered by: orihost.com
Përmbajtja është autentike dhe pronë e Spitalit Amerikan. Ndalohet riprodhimi, përdorimi apo shpërndarja e pa autorizuar e materialeve.
Pranë Spitalit Ushtarak - Laprakë, Tiranë. Tel: (+355) 042-35 75 35, (+355) 042-35 70 11